Rychlá rota

23. září 2009 v 10:22 | SISI&LG |  ☺Seriály
Chip a Dalea samozdřejmě Gedžitka, Monty Jack a Zip, to jsou naši milí kamarádi, kteří spolu tvoří Rychlou Rotu. Bydlí všichni společně v mohutném stromě v městském parku. Jejich domov je plný uďelátek a vymožeností, které sestrojila roztomilá Gedžitka. Díky ní mají televizi, rádio i vznášedlo, a tak mají přehled o všem, co se ve městě šustne. Občas se kouknou i na policejní stanici za velitelem Spinelim, jestli nepotřebují strážci zákona pomocnou ruku. Jejich hlavním organizátorem a bystrým mozkem je ale Chip. S chladnou hlavou a rozvahou chce řešit každý případ a nemá rád zahálku. Přesným opakem Chipa je Dale. Ten je až příliš divoký, zbrklý a často vyvede nějakou hloupost, čímž může ohrozit i vyšetřování. Je to přesto nerozlučná dvojka s Chipem, a i když jsou to rivalové v boji o přízeň a lásku Gedžitky, mají se rádi a nenechají toho druhého v maléru.

Nerozlučná pětka, která hájí zákon, je tu a žádní zločinci neujdou trestu. Ani chamtivý kocourTlusťoch se svou partou hloupých poskoků nedokáže překonat jejich šikovnost. Většinu času je zavřený ve svém zvířecím casinu a přemýšlí, jak se zmocnit dalších peněz nebo zlatého pokladu. Neváhá k tomu využít kohokoliv a cokoliv.
Jiným padouchem je ovšem profesor Nula. Je to šílený vynálezce bláznivých přístrojů. Tomu jde především mimo bohatství o ovládnutí celého světa. Avšak ani létající koberce, ani zvětšovací nebo stárnoucí stroje mu nepomohou proti pohotové Rychlé rotě.

Úvodní písnička:
Správný zásahv tu pravou chvíli má když přízrak temný svým rejdům šanci dá.Tahle príma dvojka slídilů ta řeší problém tvůj
Chip, Chip, Chip a Dale - zákon hájí Chip, Chip, Chip a Dale - v tomto kraji.V pravdě si najdou směr a hrají férve znaku mají dvakrát eRChip, Chip, Chip a Dale - zákon hájí Chip, Chip, Chip a Dale - v tomto krajiPo stopě vždycky jdouaž naleznou kdo skrývá tajně vinu svouChip, Chip, Chip a Dale - zákon hájí Chip, Chip, Chip a Dale - v tomto krajiChip, Chip, Chip a Dale!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš rád/a Disney???

Ano
Ne
Nwm co to je

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama