Září 2009

Pro milovníky Gumídků

24. září 2009 v 11:19 | SISI&LG |  ☺Videa
Taky tak zbožňujete Gumídky?? Já když jsme byla malá, sem je úplně žrala!! Njn.. klik na celý článek, a zkukněte pár videí!

Kačer Donald v AJ!!!

23. září 2009 v 10:22 | SISI&LG |  ☺Seriály
Anglické komixy, si můžete přečíst zde!!!Rychlá rota

23. září 2009 v 10:22 | SISI&LG |  ☺Seriály
Chip a Dalea samozdřejmě Gedžitka, Monty Jack a Zip, to jsou naši milí kamarádi, kteří spolu tvoří Rychlou Rotu. Bydlí všichni společně v mohutném stromě v městském parku. Jejich domov je plný uďelátek a vymožeností, které sestrojila roztomilá Gedžitka. Díky ní mají televizi, rádio i vznášedlo, a tak mají přehled o všem, co se ve městě šustne. Občas se kouknou i na policejní stanici za velitelem Spinelim, jestli nepotřebují strážci zákona pomocnou ruku. Jejich hlavním organizátorem a bystrým mozkem je ale Chip. S chladnou hlavou a rozvahou chce řešit každý případ a nemá rád zahálku. Přesným opakem Chipa je Dale. Ten je až příliš divoký, zbrklý a často vyvede nějakou hloupost, čímž může ohrozit i vyšetřování. Je to přesto nerozlučná dvojka s Chipem, a i když jsou to rivalové v boji o přízeň a lásku Gedžitky, mají se rádi a nenechají toho druhého v maléru.

Nerozlučná pětka, která hájí zákon, je tu a žádní zločinci neujdou trestu. Ani chamtivý kocourTlusťoch se svou partou hloupých poskoků nedokáže překonat jejich šikovnost. Většinu času je zavřený ve svém zvířecím casinu a přemýšlí, jak se zmocnit dalších peněz nebo zlatého pokladu. Neváhá k tomu využít kohokoliv a cokoliv.
Jiným padouchem je ovšem profesor Nula. Je to šílený vynálezce bláznivých přístrojů. Tomu jde především mimo bohatství o ovládnutí celého světa. Avšak ani létající koberce, ani zvětšovací nebo stárnoucí stroje mu nepomohou proti pohotové Rychlé rotě.

Detektiv Duck

23. září 2009 v 10:20 | SISI&LG |  ☺Seriály
Seriál Detektiv Duck (Darkwing Duck) byl u nás vysílaný poprvé v roce 1995 v pořadu Walt Disney a jeho kouzelný svět na Tv Nova. Má celkem 91 epizod - u nás však nebyly odvysílány všechny. V zahraničí byl nominován na prestižní televizní cenu Emmy. Disneyho tvůrci jej vytvářeli v letech 1991-1995. Rok po skončení Kačeřích příběhů vznikl tento seriál inspirovaný dvěma epizodami právě z příběhů z Kačerova- Agent 00Kvák a Maskovaný Divokačer. Původně měl být dokonce hlavní postavou Rampa McKvák.

D
Součástí převleku je plynová zbraň jež zastane i funkci granátometu s různými druhy plynu - rajský, slzný nebo nadýmající plyn. Dále boxerské rukavice co zničí bomby a vystřelovací hák, jež používá k pohybu nebo zachycení předmětů, případně i dopadení zloduchů :)...Jako přepravní prostředek mu slouží motorka Krysařík a Hromkvak - malé letadlo ve tvaru detektivovy hlavy, kterou postavil sám Rampa McKvák.
Rampa McKvák je v seriálu Detektiv Duck na rozdíl od seriálu Kačeří příběhy odlišný (včetně dabingu:)). Jsou tu více zvýrazněny jeho komické vlastnosti, nemotornost a malá inteligence, ale je pro změnu silnější, s vyvinutější postavou a větším zobákem. Občas bývá i bez své charakteristické pilotní čepičky a tak konecně vidíme, že mimo červené chocholky (jako v Kačeřích příbězích) má jinak pouze bílé chmíří. Poprvé se spolu setkají během havárie Detektiva Ducka v jeho hangáru. Rampa je Duckův dlouholetý oddaný fanoušek a později se i přes detektivův odpor stane jeho "pravou rukou".
D

Mickeyho taťka

23. září 2009 v 10:17 | SISI&LG |  ☺Životopisy
  • Chcete se dozvědět něco o tvůrci slavného Mickey Mouse?? Tak klikněte na celý článek!
  • Prosím, kopírujte se zdrojem! Věřte mi, není snadné napsat takový článek!